Projekt Jota

Drużyna

Agnieszka Szańca

Koordynator główny 

Popularnie zwana ‚Agą Szańcą’. W życiu uczelnianym działa w_zakresie nieco tajemniczego international business. Szczególnym sentymentem darzy Hiszpanię, a w zasadzie to Katalonię i_Barcelonę. Lubi wędrować po górach, a i_ze sportem (chociaż nie z_każdym) jest za pan brat. Kolor zielony, doniczkowe storczyki oraz gorzka czekolada z kawałkami malin niewątpliwie wywołują radosny uśmiech na jej twarzy :)  

_

_

_

_

Bożena Żak

Koordynator główny

Studentka matematyki na UWr. Lubi kolor zielony, dobrą herbatę i_lilie. Uwielbia mówić i słuchać (czasami w złych proporcjach ;)), czytać i malować. Stara się zarażać ludzi uśmiechem i_pozytywnym myśleniem. We Wrocławiu najbardziej brakuje jej gór. W ramach odpoczynku od matematyki uczy się języka migowego.

_______

___-

___

____

___

 

Michał Toporek

Koordynator finansowy

Inżynier automatyki i robotyki. Obecnie studiuje finanse i_rachunkowość, próbując rozgryźć świat zarządzania finansami i_podatków. W każdym czasie słucha muzyki: tej z głośnika i_słuchawek, i tej z_duszy i natury. W wolnym czasie gania za piłką, spotyka ludzi, rozwija umiejętności, je albo śpi. Radiowiec amator, zatracony kibic, miłośnik wszystkiego co polskie i_naturalne.

_

_

_

_

_

 

Małgorzata Bekieszczuk

Zastępca koordynatora finansowego

Studentka biotechnologii. Zaczęła odkrywać piękno dzikiej przyrody. Miłośniczka górskich wycieczek i od niedawna mazurskich jezior. Lubi zielona herbatę i czekoladę z orzechami. Relaksuje się piekąc ciasteczka i sprawdzając nowe przepisy.

_

_

_

_

_

_

Maria Dziedzic

Koordynator marketingowy

Zafascynowana Hiszpanią studentka historii i polonistyki. Uwielbia podróże, góry, rower i muzykę klasyczną. Kibicuje FC Barcelonie i_ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle, pija hektolitry herbaty i próbuje pisać magisterkę. Jeśli zdarzy jej się chwila wolnego czasu, zaczytuje się w_książkach różnych gatunków, ale w końcu zawsze wraca do Tolkiena.

_______

___-

___

____

___

 

Joanna Hołyszko

Zastępca koordynatora marketingowego

Studentka inżynierii biomedycznej i dla odreagowania również geografii. Lubiąca skrajności, drobne szaleństwa i dobry humor. Uwielbia kino i muzykę filmową, piesze i rowerowe włóczęgi, pływanie, siatkarskie emocje, dawne śpiewy i tańce. Często zaczytana, a jeszcze częściej marzy o przeniesieniu się do czasów, kiedy nie słyszano o komputerach. Głucha na wszelkie budziki.

__

_

_

_

_

Aleksandra Bednarz

Pomocnik do zadań specjalnych

Studentka farmacji na UM (będzie neozielarką). Woli słuchać niż mówić o sobie. Z_niewyjaśnionych przyczyn ciągnie ją na szeroko rozumiany ‚wschód’. Gdyby nie rodzina i przyjaciele być może zamieszkałaby w górach gdzie formowałaby drzewka bon sai, mówiła po rosyjsku, śpiewałaby poezję śpiewaną, słuchała jazzu i żywiła się tylko ryżem.

_

_

_

_

_

_

Radosław Deska

Koordynator techniczny

Studiuje inżynierię materiałową na PWr. Lubi muzykę jazzową, rockową, metalową. Nie lubi, kiedy mu się mówi, co ma robić. Uwielbia chodzić po górach i robić dobre zdjęcia. W wolnym czasie gra i komponuje na gitarze.

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s